mediamarkt logo

Media Markt beyaz eşya ve elektronik ürünler indirimi 8-11 Mart 2014

Media Markt mağazalarında harika fırsatlar sizleri bekliyor! kampanya tarihleri arasında geçerli elektronik ürünler ve beyaz eşyalarda süper indirimleri kaçırmayın.

Kampanya tarihi: 8 – 11 Mart 2014 tarihleri arası

Kampanya kapsamında geniş aile olmayı dileyenlere özel 8 kg kapasiteli LG Çamaşır Makinesi 1,199 TL yerine 899 TL’den, Full HD özelliğiyle birbirinden heyecanlı filmler izlemek isteyenlere 42” LG Led TV 2,499 TL yerine 1,699 TL’den, evleri pırıl pırıl temizleyen Philips Elektrikli Süpürge ise 599 TL yerine 499 TL’den satışa sunuluyor.

Günlerce süren evlilik hazırlıkları Media Markt’ta kısalıyor
Türkiye’de 38 mağazasının yanı sıra www.mediamarkt.com.tr ile de hizmet veren Media Markt’ın evleneceklere ve evini yenileyeceklere özel sunduğu kampanyada, mutfak ihtiyaçlarını karşılayan ürün grupları da indirimli fiyatlarla sunuluyor. Media Markt, 50 bine varan ürün yelpazesiyle A’dan – Z’ye seçme özgürlüğü sunarken, çiftlerin en fazla vaktini alan evlilik alışverişlerinde zamandan da tasarruf sağlıyor.

Samsung Mikrodalga Fırın 229 TL yerine 179 TL’den, keyifli kahvelerin yaratıcısı Delonghi Kahve Makinesi ise 129 TL yerine 89 TL’den satışa sunulan ürünlerde kredi kartlarına 9 taksit imkanı da bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *