vatan computer-logo-amblem

Vatan bilgisayar Odeabank kredisi 2500 TL 12 taksitli

Taksit sınırlaması sonrasında satıcılar çözüm üretmeye devam etmekte! Vatan Computer, Odeabank işbirliği kampanyasında 2500 TL’ye kadar 12 Taksit seçeneği ile sizleri bekliyor. Ayrıca masrafsız ve faizsiz kredi kullanarak %25 indirimle sahip olabilirsiniz.

KAMPANYA AŞAĞIDAKI MAĞAZALARDA GEÇERLIDIR

İstanbul (Topkapı, Bostancı, Elmadag, Forum İstanbul, Gaziosmanpaşa, Neomarin, Pendik, Avcılar, Beylikdüzü, Bagcılar, iimraniye,Dudullu, Sultanbeyli);Ankara (Sögütözü, Ümitköy, Eryaman, Keçiören, Natavega, Notebook AnkaMall, Batıkent, Sincan);İzmir (Bornova,Balçova, Gaziemir, Karşıyaka, Mavişehir); Bursa (Asmerkez yanı, Nilüfer); Adana (Sehiriçi ve Seyhan Hiperstore);Kocaeli (İzmit, Gebze); Kayseri; Konya; Mersin; Gaziantep; Denizli; Antalya (Konyaaltı) magazalarımızda geçerlidir.

Ayrıca (Cep telefonu hariç) tüm ürünlerde Nakitte; Paraf Kart ve BankAsya kart sahiplerine 9 taksitte; Bonus Card ve Maximum Kart sahiplerine 5 taksitte, Axess Karta 3 taksitte % 25 indirim Vatan Bilgisayar Mağazalarında, Çağrı Merkezimizde ve Web Sitesinde, 21 – 23 Şubat 2014 tarihlerinde anında ve ücretsiz sahip olabileceğiniz Vatan Card ile geçerlidir..

Cep telefonunda % 25 indirim Odeabank kredisi, nakit alımlarda veya kredi kartı ile tek çekimde geçerlidir.

İki kampanya birleştirilemez. Kampanya ve lansman ürünleri hariçtir. Vatan Bilgisayar kampanya koşullarını haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *