iş bank logo

İş bankası 2014 emeklilik kampanyası

İş bankası emeklilere özel kampanyasında süper avantajlar sizleri bekliyor! Bireysel emeklilik hesabı açtırın katkı payı hediyenizi kapın. Kampanya tarihi içerinde Anadolu Hayat Emeklilik’ten Bireysel Emeklilik Hesabı açtırın %25 Devlet katkı payına ek olarak, ,ilk katkı payınız %25’i kadar da hediye katkı payınızı kapın.

Kampanya tarihi: 01 Şubat – 30 Nisan 2014

Emekliler yada emekli adayları sizde emekli hesabınızı İş Bankasından açın sizde katkı payı kazanın.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 1 Şubat -30 Nisan 2014 tarihleri arasında Türkiye İş Bankası aracılığıyla yeni düzenlenecek ve aylık katkı payı tutarı asgari 100 TL olan bireysel emeklilik hesaplarını kapsamaktadır.
  • Katılımcıların ödeyeceği ilk katkı payı tutarının aylık karşılığının %25’i kadar, azami 50.-TL olmak üzere, yalnızca bir defaya mahsus olarak ek katkı payı hediye edilecektir.
  • Ek katkı payı, ilk katkı payı ödemesinin cayma süresi içinde yapılması ve 60 günlük cayma süresinin dolması koşuluyla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından, aktif bireysel emeklilik hesabı sahibi katılımcıların hesaplarına yatırılacaktır.
  • Katkı payını ödeyen kişiyle bireysel emeklilik sahibi katılımcının farklı kişiler olması halinde dahi sadece katılımcı kampanya kapsamındadır.
  • İşveren Grup Emeklilik Sertifikaları kampanya kapsamı dışındadır.
  • Bir takvim yılı içinde, yıllık brüt asgari ücretin %25’ine kadar Devlet Katkısı elde edilebilecek olup, Devlet Katkısı’ndan yalnızca T.C. vatandaşları ve Mavi Kart hamilleri mevzuatta belirlenen koşullarla yararlanabilmektedir.
  • Türkiye İş Bankası A.Ş., Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. acentesidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *