inci deri logo

İnci deri NET %70 indirim 2014 kış sezon sonu kampanyası

İnci deri kampanyalara doymuyor! 2014 kış sezon sonu indirimde sizleri %70 indirim bekliyor. Sizde alışverişlerinizi İnci deri’den yapın NET %70 indirimden yararlanın.

İndirimin gözdesi İnci Deri’nin Kış Koleksiyonu

Türkiye’nin önde gelen ayakkabı ve çanta markası İnci Deri’nin 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu “Kışa Dokunmak” ana teması adı altında geleneksel tarzı yeni çizgiler ile yeniden şekillendiriyor. İnci Deri, kış koleksiyonunda siyah, kahve ve gri gibi klasik renklerin yanı sıra yeşil, mor, taba ve bordo gibi alternatif renkleri de İnci Kadını’nın beğenisine sunuyor.

Sofistike ve fantastik duruşuyla İnci Deri çanta koleksiyonu da %70 indirimle sizleri bekliyor…
İnci Deri’nin 2013/14 Sonbahar – Kış Çanta Koleksiyonu; sofistike ve fantastik duruşu ile kadınları büyülüyor. Dikdörtgen çantalar, kelepçeli el portföyleri, kullanışlı tasarımları ve ayakkabıları tamamlayacak tasarımları ile varlıklarını hissettiriyor.

Metalik etkisi çantalarda, aksesuarlarda ve derilerin kendi yapılarında dikkat çekiyor. Çantalarda uygulanan kadife, bordo, ördek başı yeşili ve siyah renkler ayakkabılara takım olarak sunuluyor. Sade el yapımı çantalar İnci kadınının sağlam ve fonksiyonel kullanımına olanak sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *