burger king logo

Burger king 2014 sevgililer günü kampanyası

Burger King 14 şubat 2014 sevgililer gününde kampanyalara doymuyor. 14 şubat 2014’te 2 adet Whopper Menü alana Lamington kek hediye. Sizde karnınızı Burger King’ten doyurun üstüne birde kek

Muhteşem lezzetlerin tek adresi BURGER KING®, birbirinden tatlı yeni lezzetlerini sevenleriyle buluşturuyor. İki yeni tatlı; Lamington Kek ve Tarçınlı Çörek, Burger King restoranlarındaki yerini aldı. Sevgililer Günü’ne özel 2 adet Whopper Menü alana 2’li Lamington Kek hediye eden Burger King, sevgililerin güzel anlarında yanlarında oluyor.

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King, sevenlerine tatlı sürprizler hazırlamaya devam ediyor. Ağızları tatlandıracak yeni lezzetler; “Lamington Kek” ve “Tarçınlı Çörek” Burger Kingçi’lerin 5 çayında vazgeçilmezi olacak. Burger King’in yeni lezzetleri dileyenlere yemek sonrası, dileyenlere ise 5 çayında, çayı veya kahvesiyle tatlı bir keyif veriyor.

Burger King, enfes çikolatalı ve vanilyalı seçenekleriyle, dışı çikolata ve hindistanceviziyle kaplı “Lamington Kek”i 3TL; muhteşem tarçın lezzetinin en güzel hali “Tarçınlı Çörek”i ise 2.95TL’den satışa sunuyor.

Üstelik 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel 2 adet Whopper Menü alana ikili Lamington Kek hediye. Birbirinden leziz “Lamington Kek” ve “Tarçınlı Çörek”e ulaşmak için Türkiye genelindeki 500’den fazla BURGER KING® restoranlarından birine uğramanız yeterli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *