boyner-logo

Boyner 2014 sevgililer gününe özel hediye fırsatları

Boyner mağazaları kampanyaya doymuyor! Yeni kampanyası 2014 sevgililer gününe özel hediye kampanyası. Boynerde sevgililer gününe kadar özel indirimli fiyatlar sizleri bekliyor. Sizde alışverişinizi boyner’den yapın hem cebiniz gülsün hemde yüzünüz.

Kozmetik reyonlarındaki makyaj setleri ve parfümler, her yıl olduğu gibi bu yıl da güzelliklerine düşkün kadınlar için ideal hediye seçeneği olmaya devam ediyor. TommyHilfiger, Diesel, Fossil gibi dünyaca ünlü markaların saat seçenekleri ve aralarında Ray-Ban, Gucci, Emporio Armani ve Pierre Cardin gibi güneş gözlüklerinin bulunduğu birçok seçenek Boyner Mağazaları’nda yer alıyor. Şık ve modern çizgilere sahip iç çamaşırları, Sevgililer Günü’nde en çok tercih edilen hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Boyner Mağazaları’nda Sevgililer Günü özel kampanyaları
Binlerce hediye alternatifinin yanı sıra ödeme koşulları ve kampanya seçenekleriyle de hediye alışverişinin en doğru adresi olmaya devam eden Boyner Mağazaları; 1-14 Şubat 2014 tarihleri arasında kozmetik reyonlarında ikinci parfüm alışverişine %50’ye varan indirim, saat reyonlarında %20, gözlük reyonlarında %25 indirim, Ariş’te ikinci ürüne %30 indirim fırsatının yanı sıra, 7-16 Şubat tarihleri arasında HSBC ile her 250 TL alışverişe 50 tl Hediye Çeki ve 9 taksit fırsatı sizi bekliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *