bosch logo

Bosch elektrik süpürgesi indirimi 2014

Bosch kampanyalar 2014 yılındada mükemmel fırsatlar ile devam ediyor! Elektrik süpürgesi kampanyasında güzel indirimler sunulmuş. Zaman kaybetmeden bu indirimden yararlanın. Üstelik bu kampanyada süper taksit seöenekleride sunulmuştur.

Bosch elektrik süpürgesi ve diğer küçük ev aletlerinde 2014 yılına özel indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyada BSGL 32500 elektrikli süpürge ve PurplePassion Serisi saç bakım ürünleri, online satışa özel indirimli fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor. Kampanya kapsamında ayrıca Bonus ve World Card’la yapılan alışverişlere 12 aya kadar taksit imkânı var.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri’nin yalnızca online mağazasında geçerli olan kampanya kapsamında PurplePassion Serisi PHA 2204 Saç Şekillendirici 65 TL yerine 45 TL’ye, PurplePassion Serisi PHS 2004 Saç Düzleştirici 75 TL yerine 55 TL’ye, PurplePassion Serisi PHD 5714 Saç Kurutma Makinesi Serisi 90 TL yerine 65 TL’ye, Bosch BSGL 32500 Elektrikli Süpürge 399 TL yerine 280 TL’ye indirilen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bosch online mağazaya tüm Türkiye’den güvenle ulaşılabiliyor
Türkiye’nin her yerinden 3D Secure ile güvenli alışveriş imkanı sunan Bosch Ev Aletleri’nin online mağazası sayesinde ürünler, Bosch güvencesiyle stok sorunu yaşamadan bir tıkla kapınıza geliyor. Ürünler, Yurtiçi Kargo güvencesi ile teslim ediliyor. 45 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedavanın yanı sıra Bonus ve World Card ile yapılan alışverişlere 12 aya varan taksit imkanı sunuluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *