bım logo

Bim 28 Şubat 2014 Asus X551CA-SX014H notebook 949 TL

Bim market bilindiği üzere geçen günlerde aktüel kataloğunu yayınladı! Bu katalogda satışa sunulan Asus X551CA-SX014H model Notebook 949 TL fiyatıyla satışa çıkacaktır. Düşük güç tüketimi ile dikkatleri üzereine çeken yeni nesil İ3 3217U işlemciyle siz alıcılarını bekliyor.

asus notebook2

asus notebook

Klasik olarak İ3 gücünde olan bu cihaz güç tüketimi %50’den daha fazla düşürülmüş ve gayet güzel bir şarj süresi vardır. Bir diğer değişiklik ise uzun süre çalışma kapasitesi ve en aza indirilmiş ısınma sorunu özelliği ile sizleri bekliyor.

Satışa çıkacağı tarih: 28 Şubat 2014

Birçoğunuzun sorduğu ekran kartı modeli ise dahili intel hd4000 . Bu ekran çipseti gelişmiş oyunlar dışında sizi yarıyolda bırakmıyor. Asus X55 serisi kasa kalitesi olarak iyi bir notebook. Mat siyah kaplama bilgisayara ucuz havası vermiyor. Modelin en önemli özelliklerinden biri windows 8 ile geliyor oluşu. 4gb ram ve 500gb harddisk artık standart haline geldi. Bu fiyata bu bilgisayar alınır mı? diye soran takipcilerimize gönül rahatlığı ile alınır diyoruz. Şuan ülkemizde bu model satılmıyor ama daha düşük pentium işlemcili versiyonu bu fiyat civarında satılıyor. Aynı donanımda muadilleri ise güncel kur ile 1100 TL seviyesinde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *