ykm logo

Ykm sezon sonu kampanyası 2014 kış

YKM mağazaları 2014 kış sezonu ürünlerini bitirme adına yaptığı kampanyada mükemmel fiyat avantajları sizleri bekliyor! 2014 kış sezon sonu kampanyası detayları yazının devamındadır.

Kampanya tarihi: 24 Ocak -28 Şubat 2014

Sonbahar- Kış koleksiyonlarında % 50’ye varan indirim devam ederken; gömlek ve kazaklar 19.99 TL’den, pantolon ve elbiseler 29.99 TL’den, mont ve botlar 49.99 TL’den başlayan fiyatlarla YKM müşterilerini bekliyor.

Binlerce marka ve ürün seçeneğini bir arada sunan YKM Büyük Kış İndirimi, 24 Ocak-28 Şubat tarihlerinde sunacağı sürpriz fiyatlarla müşterilerini şaşırtacak. Kadın, erkek ve çocuk giyim, aktif spor, ayakkabı & aksesuar ve ev kategorilerinde yüzlerce seçkin markanın ürünlerini % 50’ye varan indirim fırsatıyla müşterileriyle buluşturan YKM Büyük Kış İndirimi kapsamında gömlek ve kazaklar 19,99 TL’den, pantolon ve elbiseler 29,99 TL’den, mont ve botlar ise 49,99’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Uygun ödeme koşullarıyla alışveriş keyfini arttıran YKM’de, Paraf Kart’la yapılacak ödemelerde %5 ParafPara ve +6 ay taksit fırsatı Büyük Kış İndirimi boyunca devam edecek.

Vakit kaybetmeden en yakın YKM mağazasına uğrayın, büyük fırsatlar sayesinde keyifli ve avantajlı alışverişin keyfini çıkarın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *