nt mağaza logo

NT kampanyası 3 kitap alana 1 kitap hediye 2014

NT mağazaları kampanya fırsatları durdurak bilmiyor! NT 2014 yılına özel 3 kitap alana 1 kitap hediye ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın, zaman kaybetmeden NT mağazalarına

NT’nin 4 yıldan bu yana düzenleyerek geleneksel hale getirdiği 3 Al 2 Öde kampanyası Türkiye’de 67 ilde bulunan NT mağazalarında kitapseverlerle buluşuyor. Kitapseverleri her yıl milyonlarca kitapla buluşturan NT, 3 Al 2 Öde kampanyasıyla 3 kitap alan müşterilerine 1 kitabı hediye ederek okumayı teşvik ediyor. Okurların daha çok kitapla buluşmasını sağlayan kampanya Şubat ayı sonuna kadar devam ediyor.

Kampanya; NT’lerde yer alan kültür kitapları, sınavlara hazırlık kitapları, yardımcı ders kitapları ve yabancı dil öğrenim kitaplarını kapsıyor. Kampanya ile ilgili açıklama yapan NT Genel Müdürü Murat Kara şunları söyledi: “3 Al 2 Öde kampanyası özellikle tatillerinde daha çok kitap okumak isteyen öğrenciler için güzel bir fırsat. Bu dönemde öğrencilerin kültür kitaplarına yoğun bir ilgisi oluyor. Karnelerin alındığı bu dönemde müşterilerimizin sevdiklerine hediye etmek için kitaplara olan ilgilerinin arttığını görüyoruz. Yine bu dönemde okulların ikinci yarıyılı için yardımcı ders kitaplarına ve sınavlara yönelik hazırlık kitaplarına da ilgi gösteriliyor.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *