makro market logo-amblem

Makro Maximum 200 TL alışverişe 50 TL maxi puan hediye

Makro Market ve İş bankası işbirliği ile çıkan yeni kredi kartı olan Makro Maximum kart ile harcamalarınızda mükemmel fırsatları kaçırmayın. Makro marketlerden Makro Maximum kart ile yapacağınız tek seferde ve farklı günlerde ilm 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, İkinci 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL Toplamda ise 50 TL maxi puan kampanyasını kaçırmayın. Çok avantajlı bu kampanyadan yararlanmalk için aşağıdaki kampanya detaylarını okuyunuz.

Kampanya Detayları

**Kampanya, 31 Mart 2014 tarihine kadar Makro Market A.Ş. mağazalarında geçerlidir.
**Kampanya kapsamında Makro Maximum Kart’larla tek seferde yapılacak ilk 100 TL ve üzeri tutardaki alışverişe 25 TL, farklı günde yapılacak ikinci 100 TL ve üzeri alışverişe ise ilave 25 TL olmak üzere toplam 50 TL MaxiPuan hediye edilecektir.
**Kampanyaya, Makro Market mağazalarında sadece İş Bankası Makro Maximum Kart ile tek seferde yapılan peşin veya taksitli alışverişler dahildir.
**MaxiPuan kullanılarak yapılan alışveriş işlemleri kampanyaya dahil değildir.
**Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 50 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
**Yüklenecek ödül MaxiPuanlar yalnızca Makro Market mağazalarında kullanılabilecektir.
**Ödül MaxiPuan kazanan müşterilerin puanları kampanya sonu beklenmeden aylık dönemlerde yüklenecektir.
**Yüklenen hediye MaxiPuanlar silinmeyecek ve istenildiği zaman müşterilerimiz tarafından kullanılabilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *