LCW logo-amblem

Lcw 100 TL alışverişe 10 TL hediye world kart kampanyası

LC Waikiki online alışverişlerde world kart sahiplerine özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL world puan hediye

Kampanya tarihi: 28 Ocak – 09 Şubat 2014 tarihler arası alışverişlerde

Kampanyaya katılmak için World Card Facebook Sayfasındaki (https://www.facebook.com/YapiKrediWorld) LC Waikiki Fırsatı uygulamasına girmek ve karşınıza çıkacak olan ekranda ad, soyad ve kart numaranızın son 6 hanesini girerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya kapsamında; 27 Ocak – 09 Şubat 2014 tarihleri arasında www.lcwaikiki.com’da tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlere, 10 TL Worldpuan hediye edilecektir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
  • Kampanyaya bütün Worldcard’lar (Worldcard, World Platinum kart, World Gold kart, Opet Worldcard, Fenerbahçe Worldcard, KoçAilem Worldcard, World Eko), adios, adios Premium ve Play kartlar dahildir.
  • Ticari banka ve kredi kartları, bireysel banka kartları, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler, nakit çekim işlemleri, iadeler ve mail order işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 15 Şubat 2014 tarihine kadar, en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı olması durumunda yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Şubat 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Şubat 2014 itibari ile geri alınacaktır.
  • Yapı Kredi ve LC Waikiki kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Gelen Aramalar:

lcw world kampanya

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *