kemal tanca logo

Kemal Tanca %50 indirim + 2. üründe %25 indirim

Kemal Tanca ayakkabının değişilmez adresi! mağaza ve online alışverişlerinizde geçerli 2013-2013 Sonbahar/Kış koleksiyonu ürünlerinde %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor. Bitmedi 2. üründe ekstra %25 mükemmel indiim fırsatları sizleri bekliyor.

Kadın / Erkek ayakkabı ve bot çeşitleri 109 TL, 129 TL, 149 TL, 169 TL, 199 TL cazip fiyatlar ile mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Yeni koleksiyonda siyahın asaleti liderliğini koruyor. Taba, kahve, bej, lacivert renklerin vazgeçilmezliği ise koleksiyonumuzu renklendiriyor.

Sezonun gözdeleri zımbalı botlar, platform topuklar, çanta ve aksesuarlardaki zımba, altın zincir detayları dikkat çekiyor.

Erkek koleksiyonunda ise eva tabanlar ile şıklığın ve rahatlığın uyumu devam ederken, spor ayakkabılar yerini casueal modellere bırakıyor. Klasik modeller ise her yıl olduğu gibi süet ve rugan ağırlıklı olarak vitrinleri süslemeye hazır.

Aynı zamanda Kemal Tanca, ithal ürün taleplerini Tanca Plus mağazalarında Armani Jeans, Calvin Klein, Versace Jeans markalarını hizmet sunarak yerine getiriyor.

kemal tanca

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *