kemal tanca logo

Kemal Tanca 2014 sezon sonu indirim bot ve çizmelerde

Kemal Tanca mağazaları mükemmel sezon sonu indirimleri devam ediyor! 2014 kış sezon sonuna özel bot ve çizmelerde %50’ye varan indirin avantajları sizleri bekliyor. Bitmedi 2. üründe ekstra %25 indirimde sunulmakta

kemal tanca

Kışın kendini göstermeye başladığı bu günlerde, bot ve çizme almanın tam zamanı!
Kemal Tanca; siz değerli müşterilerine sunduğu tüm ürünlerde geçerli olacak %50’ye varan indirime ilave ikinci ürüne ekstra %25 indirimde, sezonun en beğenilen ayakkabı, bot ve çizme modelleri öne çıkıyor.

Kadın botları 159 TL / 179 TL, erkek botları ise 149 TL / 169 TL ‘den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, çizme fiyatları da 199 TL’den başlayan fiyatlarla mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Kadın koleksiyonunda zımbalı botlar, püskül detaylı çizmeler en gözde modeller olarak yerini koruyor. Aksesuarlardaki modern çizgiler şıklığınızla buluşuyor…

Renklerde siyahın asaleti liderliğini yine kaybetmiyor. Taba, kahve, bej, lacivert renklerin vazgeçilmezliği ise koleksiyonu renklendiriyor.

Erkek koleksiyonunda Eva tabanlar ile şıklığın ve rahatlığın uyumu devam ederken, casual botlar çok tercih ediliyor. Klasik modeller ise her yıl olduğu gibi süet ve rugan ağırlıklı olarak vitrinleri süslüyor.

Aynı zamanda Kemal Tanca, ithal ürün taleplerini Tanca Plus mağazalarında Armani Jeans, Calvin Klein, Versace Jeans markalarını hizmet sunarak yerine getiriyor.

One thought on “Kemal Tanca 2014 sezon sonu indirim bot ve çizmelerde

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *