flo logo

FLO NET %50 indirim 2014 sevgililer günü kampanyası

FLO mağazaları fırsatlar sevgililer gününe özel avantajlarla devam ediyor! 2014 sevgililer günü kampanyasında işaretli ürünlerde NET %50 indirim fırsatlarını kaçırmayın. Sevgilinize en güzel hediyeleri FLO’dan alabilirsiniz. FLO mağazaları ve internet sitesinde geçerli kampanya

Sevgililer Günü’nde şık ve büyüleyici görünmek isteyen kadınlar;FLO’nun kırmızı, bordo ve siyah ağırlıklı stiletto ve bot modellerini tercih edebilirler. Tül, zımba ve metalik detaylarla hareketlenen bot ve ayakkabılar farklılık arayan kadınlar için ideal tercihler arasında yer alırken; rahat adımların destekleyicisi olan babetler taşlı alternatifleriyle göz kamaştırıyor. Tüm bu modeller, sevgilisinin tarzını iyi bilen ve onu mutlu etmek isteyen beyler için de ideal hediye seçeneklerinden olacaktır.

Bu özel günde en az kadınlar kadar erkekler de şıklıklarına önem veriyorlar. Stil sahibi erkekleri de düşünen FLO; kahve ve siyah renk tonlarını, düz ve bağcıklı ayakkabılarla birleştiriyor. Erkek koleksiyonunda yer alan spor ayakkabılar ise rahat ve konforlu adımlar sunarken; aynı zamanda sevgilisini mutlu etmek isteyen kadınlar için degüzel bir hediye seçeneği!
34.99 TL’den başlayan FLO ayakkabı, bot ve çanta modellerini görmek ve sevgiliniz için en özel hediyeyi net yüzde 50 indirim fırsatıyla seçmek için FLO mağazalarına uğrayabilir; www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

One thought on “FLO NET %50 indirim 2014 sevgililer günü kampanyası

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *