evkur logo

Evkur’dan şimdi al 2014 Haziranda öde

EVKUR alışveriş merkezleri mükemmel kampanyalar dur durak bilmeden devam ediyor! 2014 yılının ilk kampanyasında kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor. Evkur’da bilindiği üzere tam 68.000 bin ürün mevcut Bu ürünlerden yapacağınız alışverişlerde Haziran 2014’te ödeme kolaylığı sizleri bekliyor.

Ayrıca ister 10 taksit, ister 24 taksit seçenekleri de sizlere sunulmuş

Gelen Aramalar:

evkur dan simdi al haziranda ode, evkur amblemi

11 thoughts on “Evkur’dan şimdi al 2014 Haziranda öde

 1. ben burdan lg g2 cep telefonu alacağım 24 ay veya 10 ay taksitle bide haziranda ödeme ile alabilirmiyim acaba?

  1. Sayın okur Evkur mağazaları yada online alışveriş sitesinden istediğiniz cihazı 24 ay yada 10 ay taksitlerle alabilirsiniz.

    1. Taksitli alım için soruyorsanız; bahsi geçen taksit yasası şubat ayıyla birlikte yürürlüğe girecek. Sonrasında kredi kartına taksitli satış devri birçok ürün kategorisinde bitmiş/sınırlandırılmış olacak. Ancak buna önlem için birçok mağaza da kendi B planını devreye sokma çabası içerisinde. Yani taksitli birşeyler alacaksanız şubat ayından önce almanızı tavsiye ederim.

     Evkurun haziranda ödeme kampanyası için son tarihi soruyorsanız Editör Selman bey bilgi verecektir.

  1. Bize gelen duyumu aynen aktardık. Biz hangi ürünlerde geçerli olup olmadığını bilmiyoruz. Kampanyayı düzenleyen Evkur Mağazaları istedikleri gibi sınır koyabiliyorlar. Buda bir satış stratejisidir…

 2. ben samsung galaxy mega alacağım 24 ay taksitle alcağım ve haziran da ödemeye başalmak istiyorum olabilirmi haziranda ödemeye başlanabilyormu telefonlarda ??

  1. Bilindiği üzere şubat ayı başında cep telefonlarında taksitler kaldırılmıştır. Sadece cep telefonu değil bir çok üründe de 9 taksit sınırı getirilmiştir.

 3. Bu 24 ay kredi kartsız kampanyalarda ödemeler ne şekilde yapılıyor detaylı bilgi alabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

 4. ßen Samsung galaxy note 3 neo almak istiyorum.Haziranda öde kampanyasından yararlanabilirmiyim ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *