carrefour logo

Carrefour 2014 sevgililer günü kampanyası (Ankara Avm)

Carrefour Ankara Avm kampanyalar 2014 yılı sevgililer günü fırsatları devam ediyor! Kampanya tarihi içerisinde aynı günde ve tek seferde yada toplamda en az 100 TL alışverişlere özel altın bileklik, kolye, yüzük ve sürpriz hediye kazanma fırsatlarını kaçırmayın.

Kampanya tarihi: 08 – 14 Şubat 2014

100 TL tutarı ve üzerindeki alışverişlerde kampanya standına başvurarak kayıt yaptıran herkesin kampanya mekanizmasından magnet seçme hakkına sahip olduğu kampanya ile kazanılan hediye anında teslim edilecek. 12.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan kampanyaya katılanlar, aynı gün içerisinde saat 20.00’den sonra yapılan her alışverişte bir sonraki gün fiş veya faturasını getirerek hediye kazanma fırsatından yararlanacak. Carrefour Ankara AVM, bu yıl da Sevgililer Günü’nde sizi hediyesiz bırakmıyor.

Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla 342 araçlık açık ve 1.065 araçlık kapalı otoparklarıyla ziyaretçilerine güvenli ve rahat bir alışveriş imkanı sunmaya devam ediyor, çocuklu aileler için bebek odası, bankamatik, kuru temizleme gibi hizmet noktalarının yanısıra; lostra,kuaför ve engelli hizmetlerini de ziyaretçilerine sunuyor.

One thought on “Carrefour 2014 sevgililer günü kampanyası (Ankara Avm)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *