nissan logo

2014 Nissan Qashqai ve Juke Kampanyaları

Nissanın beğenilen modellerinden olan Qasqai ve juke modellerinde kaçırılmayacak fırsat sizleri bekliyor! Stoklarla sınırlı olan otomobilleri kaçırmadan alın. Yeni yılda yeni otomobilinizle doyasıya gezmek için aşağıdaki kampanya detaylarını takip edin.

nissan Qashgai

Nissan otomobillerde kampanya ve indirimler devam ediyor. Nissan 2014 Ocak ayına özel kampanyasında en beğenilen Qashqai modellerinde 15000 TL kredi için 18 ay %0 faiz fırsatı sunuyor. Nissan Juke modellerinde 10 bin TL krediye 13 ay boyunca yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor. 8 bin TL krediye 12 ay boyunca yüzde 0 faiz fırsatı ise tüm Micra ve tüm Note modellerinde geçerli oluyor.

Nissan’ın Qashqai modelleri 58 bin 490 TL’den, Juke modelleri 50 bin 736 TL’den, Micra modelleri 41 bin 150 TL’den, Note modelleri ise 46 bin 700 TL’den başlayan fiyatları ile satışa sunuluyor.

İlgili kampanyalar Finans kuruluşları tarafından sağlanmaktadır. Finans Kuruluşlarına göre farklı dosya masrafı uygulanmaktadır. İlgili Kampanya kapsamındaki araçlar “bayi stokları” ile sınırlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *