ykm logo

Ykm %60 indirim 2014 yılbaşı kampanyası

Ykm mağazalarında kampanya fırsatlar devam ediyor. Ykm’nin 2014 yılbaşına özel kampanyasında Ykm kartla işaretli lozmetik ürünlerinde 2. üründe %60’a varan avantaj fırsatını kaçırmayın.

Kampanya içinde kampanya diye ben buna derim sizde göreceksiniz ne kampanyalar var YKM’de

Bitmedi giyim/ayakkabı ürünlerde %50’ye varan indirimde sizleri bekliyor. Ayrıca world’e özel 9 taksit ve her 200 TL’lik alışverişe 40 TL hediye çeki fırsatı sizleri bekliyor.

Giyimden kozmetiğe, ayakkabıdan aksesuara, aktif spor ürünlerinden dekorasyona kadar her ihtiyaca uygun binlerce farklı seçenek sunan katlı mağazacılığın öncüsü YKM, yılbaşı alışverişi için de her zevke uygun yüzlerce seçeneği avantajlı kampanya fırsatları ile sunuyor.

Seçkin markaların tekstil ürünleri ve aksesuarları, modayı takip etmeyi seven herkesin tercih edebileceği hediyeler arasında yer alırken, YKM Home’un her zevke uygun renkli, modern ve ışıltılı yılbaşı ürünleri de yeni yılın coşkusunu evlere taşıyor. Yılbaşının simgeleri çam ağacı, kar tanesi, kardan adam desenleri ile süslenmiş biblolardan mumlara, demliklerden masa örtülerine, yatak tepsilerinden dekoratif objelere kadar pek çok ürün iyi birer hediye alternatifi oluyor.

YKM’de yılbaşı şenliği
YKM yılbaşı yaklaşırken sevdiklerime ne alsam diye düşünenler için sunduğu alternatiflerin yanı sıra avantajlı kampanyaları ile de bütçeleri rahatlatıyor.

YKM’lerde 31 Aralık 2013 tarihlerine kadar World kart ile yapılan her 200 TL’lik alışveriş 40 TL hediye çeki kazandırıyor ve 9 taksit fırsatı sunuluyor. Ayrıca YKM kart ile kozmetik reyonlarından yapılan alışverişlerde 2. üründe % 60’a varan indirim; giyim ve ayakkabı ürünlerinde ise %50’ye varan indirim YKM müşterilerini bekliyor.

Hem kendinize hem de sevdiklerinize alacağınız hediyeler için YKM’lere mutlaka uğrayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *