yataş logo

Yataş 2013 yıl sonuna özel 2. üründe %50 indirim

Yataş’ta 2013 yıl sonu kampanyasında evinizi süsleyecek ürünlerde süper kampanya fırsatları sizleri bekliyor. Nevresim takımlarında ve Puffy yatak örtülerinde 1 alana 1 bedava – Ayrıca diğer tekstil ürünlerinde ise 2. üründe %50 indirim fırsatları siz değerli müşterilerini bekliyor.

Yataş Puffy, yılbaşının renkli atmosferine yakışan birbirinden güzel ve sıcacık renklere sahip özel koleksiyonuyla evinize şıklık katmaya devam ediyor.

İçinizi ısıtan ve sıcacık renklere sahip yüzlerce yatak örtüsü, battaniye ve nevresim takımları modern ya da klasik her tarza hitap eden desenleriyle hem sıcacık tutuyor hem de evinizdeki şıklığa destek oluyor.

Üstelik Puffy yatak örtüsü ve nevresim takımlarında 1 alana 1 bedava avantajından yararlanabilir, diğer ev tekstili ürünlerini 2. ürüne %50 indirimle alma şansı yakalayabilirsiniz.

Yataş Puffy battaniyeleri ve nevresim takımlarıyla evinizdeki şıklığı tamamlayın…
Yataş Puffy battaniyelerini sıcacık renkleri ve desenleriyle evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz.

160x220cm ve 200x240cm boyutlarında akrilik ve pamuk karışımı Alisa Scotch battaniyeler, hem sıcacık tutma özellikleriyle hem de farklı renk seçenekleriyle sizi hayran bırakacak. Alisa Scotch battaniyeler, lacivert, taş ve gülkurusu renkleriyle evinizin her odasına uyum sağlıyor.

Yataş Puffy’in düğmeli düz nevresim takımları ise, yatak odanızı şıklıkla buluşturacak. Tek kişlik ve çift kişilik setlerde hazırlanan nevresim takımları 4 farklı renk seçeneğiyle her zevke hitap ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *