Turkcell 2014 yeni yıl NAR kampanyası

Turkcell kampanya ve fırsatlar hızla devam ediyor! Turkcell’in yeni Nar kampanyasında süper fırsat. Aylık NAR paketiniz bittiyse sabit hatlarla görüşebileceğiniz 60 dk. hediye ediyor.

Kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki bilgileri okuyunuz.

Kampanya Detayı:

**Kampanya katılım ücretsizdir.
**Kampanya kapsamında sabit hatları aramak için kullanabileceğiniz haftalık 60 dakika kazanırsınız.
**Kampanyadan aşağıdaki şartları sağlayan aboneler faydalanabilir;
– Son 6 aydır Turkcell Hazır Kart müşterisi;
– Son 6 ayda Aylık Nar Paketleri Kampanyası” ve/veya “25 TL’ye 100 TL Veren Nar Kampanyası’ndan 4 kez veya daha az faydalanmış;
– “Aylık Nar Paketleri” ve/veya “25 TL’ye 100 TL Veren Nar” kampanyaları dahilindeki Nar Paketlerini bitirdikten sonra 3 gün içerisinde tekrar bu kampanyalar dahilindeki Nar paketlerinden birini almış;
– Veri işleme izni olan aboneler.

**Sabit hatlarla 60 dakika paketiniz başladığında bilgilendirme mesajı hattınıza gelecektir. Bu mesajdan sonra paketinizin kullanım süresi 7 gündür.
**Sabit hatlarla 60 dakika paketiniz, görüntülü konuşma da dâhil olmak üzere yurt içindeki sabit hatlarla yapılan konuşmalarda geçerlidir, 60 saniyelik periyotlarla düşer, ödemeli arama ve konferans görüşmelerde geçerlidir.
**Sabit hatlarla 60 dakika 3. şahıslara transfer edilemez.
**60 dakikadan kalanı ve son kullanım tarihini *123*971# tuşlayarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.
**Kampanya kapsamındaki 60 dakikanız sona erdiğinde başka bir konuşma paketiniz yok ise tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *