sgk logo

SGK ödemelerinde taksit fırsatı

SGK borcunuz varsa ödemenin tam zamanı worl kart sahipleri ödemerini sgk.gov.tr üzerinden yapabilirsiniz ayrıca 2 taksit imkanıda sizleri bekliyor.

4 Kasım 2013 tarihi itibariyle Yapı Kredi bireysel ve ticari, kredi ve banka kartına sahip kart hamilleri; şahıs veya firmalara ait taahkuk eden SGK ödemelerini SGK web sitesi üzerinden yapabileceklerdir. Bireysel ve ticari kredi kartları ile yapılacak her bir SGK ödemesi için %1 işlem ücreti yansıtılacaktır. Banka kartı ile yapılacak ödemelerde herhangi bir işlem ücreti alınmayacaktır.

SGK web sitesi üzerinden yapılacak tüm SGK ödemeleri sadece 3D Secure ile gerçekleştirileceğinden; kart hamillerinin 3D Secure Sistemi’ne kayıt olmaları gerekmektedir. Haftasonu ve iş saatleri dışında da ödeme yapılabilecektir.

Taksitli ödeme kampanyası 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerlidir. Yapılacak her bir SGK ödemesi için %1 işlem ücreti yansıtılacaktır. www.sgk.gov.tr üzerinden yapılacak tüm SGK ödemeleri 3 Boyutlu Güvenlik ile gerçekleştirilecektir. Hafta sonu ve iş saatleri dışında da ödeme yapılabilecektir. Taksitlendirme işlemi 100 TL ve üzeri tutarındaki SGK ödemelerinde geçerli olacaktır. Taksit işlemini iptal etmek istiyorsanız 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *