ramsey takım

Ramsey %30 indirim yeni sezon ürünlerde! (2013-2014)

Ramsey’de kampanyalar devam ediyor. Sonbahar-Kış sezonuna özel yeni indirimler içinizi ısıtacak. Yeni sezon ürünlerde %30 indirim avantajları sizleri bekliyor. Ürünler 2013-2014 Sonbahar-Kış koleksiyonundan kaçırmayın deriz.

İlhamını Rönesans çağının tasarımlarına yön veren ruhunun modern çizgilerle yorumlanmasından alan Ramsey 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, ‘asil yalınlık ve dingin ihtişam’ mottosuyla moda severlerle buluşuyor. Günümüz modern erkeğinin gündüzden geceye tüm ihtiyaçlarına alternatif oluşturan Ramsey’in yeni koleksiyonu şık, yenilikçi, rafine ve tasarım odaklı ürünlerden oluşuyor…
Takım elbisenin şık duruşunu koruyarak yüzde 50’ye varan hafiflik sağlayan ve takım elbiseye yeni bir kimlik kazandıran Ramsey’in, yeni koleksiyonunda Zero Weight teknolojisiyle üretilen modeller hakim. Ramsey Zero Weight takım elbise ve ceketler, erkeklere daha rahat ve hafif bir sezon vaad ediyor.

Takım elbiselerde yün, yün-kaşmir, yün-ipek karışımlı yüksek kalitede kumaşlar ve iki düğme vücuda oturan kalıplar dikkat çekerken, renk, doku ve yüzey şekilleriyle oynanmış kumaşlardan hazırlanan astarsız, yarım astarlı ve farklı dikiş efektlerine sahip ceketlerde ise; takıp çıkarılabilen triko yakalar, yaka altı, düğme, iç ve cep astarındaki aksesuarlar göze çarpıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *