optimum logo

Optimum Outlet’ten çeyrek bilet hediye

Optimum Outlet alışveriş merkezinde alışverişleriniz hem uygun fiyata hemde hediye kazanma seçenekleri ile optimum Outlet’ten yapın Milli Piyango (çeyrek bileti) yapmanız gereken çok basit Optimum Outlet facebook sayfasını beğenin kazanın.

Optimum Outlet 2013 Yıl Sonu kampanyası

Kaliteyi en uygun fiyatlarla sunarak, alışverişi eğlenceyle birleştiren Optimum Outlet, yeni yıl kampanyasıyla heyecanı doruklara taşıyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da bulunan Optimum Outlet’ler, facebook/optimumoutlet.com sayfasındaki yılbaşına özel uygulaması ile toplam 555 adet çeyrek Milli Piyango Bileti armağan edecek. Çeyrek Mili Piyango Bileti’ni kazanmak için ise yapmanız gereken ilk iş facebook/optimumoutlet.com sayfasını beğenerek “Optimum’la Şanslıyım” uygulamasına katılmak. Bu uygulamayı arkadaşlarına da tavsiye edenler arasından belirlenecek olan talihliler, Optimum’un dağıttığı şansla, yeni yılda hayallerine kavuşma imkanı yakalayabilecekler.

“Optimum Outlet’ te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri, bütün yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak alışveriş keyfine ayrıcalık katan Optimum Outlet’ler, yeni yıla özel süslemeleri, eğlenceleri, sürprizleri, kampanyaları ve indirimleri ile yetişkinler kadar çocukların da ikinci adresi olmaya devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *