loft logo

Loft mağazalarında 50 TL hediye çeki fırsatı

Loft indirim ve kampanyalar devam ediyor! 2013’ün yıl sonuna özel kampanyasında her 300 TL alışverişlerde tam 50 TL hediye çeki fırsatını kaçırmayın. Kampanya tarihi süresi kısıtlı zaman dolmadan Loft mağazalarına

Kampanya tarihi: 1 Ocak 2014 tarihine kadar

Kampanya Detayları
· 1 Ocak 2014’e kadar LOFT mağazalarından 300 TL alışveriş 50TL değerinde hediye çeki kazandırır. Hediye Çeki kazanımı 15 adet çek ile sınırlıdır. Kazanılan hediye çekleri; 28 Şubat 2014′e kadar SADECE LOFT Mağazaları’ndan tek seferde yapılacak 50 TL üzeri alışverişte geçerlidir. Bir faturada bir çek kullanılır. İndirimli alışverişlerde kalan tutar çek tutarının üzerindeyse çek kullanılabilir.
· Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de LOFT’a iade edilmesi zorunludur. Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz. Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde LOFT Mağazacılık A.Ş.’ nin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *