lg logo

LG buzdolabı alana akıllı cep yazıcı hediye

LG electronics’de kampanyalar son hızıyla devam ediyor. Yeni kampanyasında Pocket Photo akıllı cep yazıcıları LG buzdolabı alanlara hediye ediliyor. Sizinde buzdolabı ihtiyacınız varsa bu fırsat kaçmaz

Kampanya tarihi: 01 – 31 Aralık 2013 tarihleri arası

1–31 Aralık tarihleri arasında LG’nin, GW-P227NSQV, GW-L207ZSRV, GW-B499BNQZ, GW-B469BSQZ ve GR-S632GSRB buzdolabı modellerine yönelik yeni yıl kampanyası ile LG kullanıcıları, yeni yılda mutluluklarının fotoğraflarını çeker çekmez Pocket Photo’dan çıkışını alabilecek. Böylece buzdolaplarının kapağına fotoğrafları asacaklar ve keyifli anları canlı tutabilecekler.

Kampanyanın buzdolapları Multi Air Flow, Vitalight ve Opti-Fresh ile Bioshield: Antibakteriyel Conta özellikleriyle yiyecek-içeceklerinizi ilk günkü tazeliğinde koruyor. Multi Air Flow sistemi, buzdolabının her noktasında sıcaklığı ve tazeliği eşit tutuyor. Geleneksel buzdolaplarından farklı olarak soğuk hava sadece buzdolabının arkasından değil, yan duvarlardan da üfleniyor. Vitalight ve Opti-Fresh sebzelerin nemini çok daha uzun süre korurken LED (Vita-light) ışığı ile sebze ve meyvelerin fotosentez yapmasını sağlıyor. Böylece sebze ve meyvelerinizin tazeliğini ve besin değerlerini çok daha uzun süre koruyor. LG patentli Bioshield teknolojisi tamamen antibakteriyel maddelerden üretilen conta bakteri üremesini engelliyor ve size daha sağlıklı bir kullanım sunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *