koton logo

Koton 2014 yılbaşına özel hediyeler

Koton mağazalarında kampanya fırsatları son hızıyla devam ediyor! 2014 yılbaşına özel kampanyasında en güzel hediye alternatifleri

Sizde yılbaşına Koton ile girin şıklığınız ile yılbaşında gözleri üzerinize çekin.

Koton kadını ve erkeği yılbaşı gecesinde şehrin parlayan yıldızı olacak. Taş ve boncuk işlemeli bluzlar, payetli parçalar, tüylü yelekler, ışıltılı aksesuarlar, şık ayakkabı ve çantalarıyla Koton Kadını, yılbaşı gecesinde göz alıyor. Koton erkeği ise yılbaşında, kadife ve tüvit ceketler ve ince kravatlarla stiline şık ve sportif dokunuş katıyor. Koton Partywear, koleksiyonda yer alan payet ve dantelle zenginleştirilmiş elbise ve bluzlar yılbaşına özel bir şıklık sunuyor.

2014’e göz alıcı bir başlangıç yapmak isteyenler için Koton Lingerie yüzlerce renk ve model seçeneği sunuyor. Her giysiyle uyumlu Koton Lingerie koleksiyonunda kırmızı, vişne, elektrik mavi, simli ışıltılar, leopar ve siyah gibi renk seçenekleriyle tasarlanan, ipeksi saten ve dantelin zarafetiyle birleşen modeller yılbaşı şıklığınızı tamamlayacak. Koton Lingerie 9,99TL’den başlayan külot ve 19,99TL’den başlayan sütyen fiyatları ile çok şık bir yeni yıl hediyesi olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *