ford logo

Ford 2014 yıl başı kampayası 24 ay 24.000 TL %0 faiz

Fort kampanyalar 2013 yıl sonunda da hız kesmeden devam ediyor. 2014 Yıl başına özel kampanyada 24.000 TL’ye 24 ay taksit fırsatı ve %0 Faiz oranıyla sizleri bekliyor.

fort focus-fiesta

Ford Yılın son kampanyasında binek ve ticari araç modellerinde geçerli aralık ayına özel kampanyasıyla tüketiciye cazip ödeme fırsatları sunarak, aralık ayı kampanyasıyla yeni yıla girmeden herkese gönlündeki Ford modeline kavuşma imkanı sunuyor.

Kampanya dahilindeki modeller için 24 bin TL krediyi 24 ay taksitle ödemek isteyen müşteriler, “0” faiz fırsatından yararlanıyor. Ayrıca kredi yerine peşin alım yapmak isteyen müşterilere kampanya kapsamındaki binek araçlarda yüzde 5 ticari araçlarda yüzde 3 peşin alım desteği sunuluyor.

Aralık Kampanyasında Ford Connect sahibi olan sadık müşterilere sunulan avantajlara da devam ediliyor. Connect sahibi olan ve aracını yenilemek isteyen Ford müşterileri, kampanyaya ek 800 TL destek fırsatından yararlanıyor.

Aralık ayında FiestaTitanium modelini seçenler, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 1.650 TL olan X paketine de ücretsiz sahip olma fırsatını yakalıyor. FiestaTitanium ile birlikte hediye edilen X paketi, otomatik kararan iç dikiz aynası, otomatik yanan farlar, yağmur sensörü, hız kontrol sistemi ve karartılmış arka camlardan oluşuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *