fiat logo

Fiat yeni yıla özel 20.000 TL %0 faizli 72 ay vadeli kredi

2013 yıl sonuna özel süper kampanyalar şimdi Fiat’ta. Her geçen yıl yeni bir ödülle karşımıza çıkan fiyat tüm otomobiller içi geçerli olan kampanyasında 20.000 TL için %0 faizle 72 ay vade seçenekleri sunuyor. Sizde yeni yıla yeni otomobilinizle girin

fiat otomobil

Tofaş çatısı altındaki Fiat, Aralık ayında yeni bir otomobil sahibi isteyen müşterileri için muhteşem bir kampanya hazırladı. Koç Fiat Kredi tarafından yürütülen kampanyada, yeni bir Fiat sahibi olmak müşteriler 20.000 TL’ye 3 yıl vadeli % 0 faizli cazip kredi seçeneğinden yararlanıyor. Yeni otomobilini daha uzun vadeli krediyle satın almak isteyenler için ise 30.000 TL’ye 60 ay vadeli ve % 0,61 faizli kredi imkânı sunuluyor. Otomobilseverler Aralık ayı boyunca ayrıca, avantajlı kredi seçeneklerinin yanında peşin alımlarda 2.000 TL’lik nakit indirimden de faydalanıyor.

Fiat, Aralık ayına özel düzenlediği muhteşem kampanyasıyla ile fark yaratıyor. Aralık ayı boyunca Fiat Linea, Punto, Bravo, Freemont, 500, 500C ve 500L modellerinden birine sahip olmak isteyen müşterilere, Koç Fiat Kredi tarafından desteklenen kampanya kapsamında, 20.000 TL’ye 3 yıl vadeli %0 faizli çok avantajlı bir kredi imkânı sunuluyor. Otomobil tutkunları, yeni bir Fiat modeline dilerlerse 30.000 TL’ye 60 ay vadeli %0,61 faizli krediyle daha uzun vadede sahip olabiliyor. Kampanyada Fiat Linea, Punto, Bravo, Freemont veya 500 modellerinden birini tercih eden otomobilseverler, nakit alımlarda anahtar teslim fiyatı üzerinden 2.000 TL’lik indirimden de faydalanıyor.

Fiat Freemont ve Fiat 500C’de avantajlar hız kesmiyor!
Kampanya kapsamında, Fiat’ın SUV tasarım ve kullanım özellikleriyle birlikte AWD 4×4 çekiş sistemi ile öne çıkan modeli Freemont’da, tek ödeme ile kredi kullanmayı tercih eden müşteriler için ayrıca, sıfırdan başlayan faiz oranlarıyla, “Yarısı Peşin Yarısı Seneye Tek Ödemeli” kredi seçeneği de sunuluyor.

Kampanyada ayrıca, Fiat 500 ailesinin benzersiz bir sürüş keyfi sunan convertible modeli 500C’de 1.500 TL değerindeki “Kit Cromato” veya “Kit Sportivo” aksesuar paketleri hediye olarak sunuluyor. Ailenin tasarım ve şıklığı bir arada sunan modeli 500 by Gucci’de ise 2,49 TL’lik sabit Euro kuru avantajı Aralık ayında da devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *