defacto logo

Defacto kampanya ve indirimler

Belli bir kesimin vazgeçilmeyen markası Defacto süper kampanyalarla alışveriş dünyasına damga vuracağa benziyor. 2013 yıl sonuna özel kampanyasında online alışverişlerde BKM express ile tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL BKM express puan kampanya fırsatını kaçırmayın.

Ayrıca Garanti Bonus tek seferde 150 TL ve üzeri alışverişlerde taksitli veya peşin farketmez 15 TL puan + HSBC kredi kartı sahiplerine +4 taksit hediye fırsatını kaçırmayın.
Defacto.com.tr

DeFacto’dan TTNet’lilere yeniyıl hediyesi!
DeFacto internet mağazasına özel tüm seçeneklerin yanı sıra shopping fest kampanyasıyla da TTNet müşterilerine yeni yıl hediyesi veriyor. TTNet’liler, 5 Ocak 2014 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında www.defacto.com.tr ‘den yaptıkları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim fırsatı yakalıyor.

DeFacto internet mağazasından yapılan tüm alışverişlerde, indirim ve cazip ödeme seçeneklerine ek olarak; 50 TL ve üzeri alışverişlere kapıda ödeme, 75 TL ve üzeri alışverişlere ise ücretsiz kargo avantajı da bulunuyor.

Yeni yıl hediyelerini cazip seçeneklerle almak isteyenlerin vakit kaybetmeden www.defacto.com.tr adresini ziyaret etmeleri yeterli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *