d smart kampanya

D Smart 12 ay %50 indirim

D Smart kampanya fırsatlar devam ediyor! D Smart kampanyasında %50 indirim fırsatlarını kaçırmayın. Sizde film keyfini D Smart ile çıkarın rahat edin.

D Smart’tan yılın son kampanyasında %50 indirim fırsatı sunuyor. 20 TL’ye D-Smart’ın tüm Sinema ve Dizi içeriklerini HD kalitesinde izleyin. Üstelik D-Smart BLU ile D-Smart keyfinizi yanınızda taşıyın. Şimdi, SineDizi + BLU paketine HD ve HD+ ile aydan aya ödemeli olarak üye olanlara; tüm Sinema ve Dizi içeriklerini ilk 12 ay boyunca %50 indirimle ayda sadece 20 TL’ye sunuyor. Üstelik Aralık ayı da bedava!

Kampanya Detayı:
31 Aralık 2013 tarihine kadar Aylık ödemeli SineDizi HD/HD+ ve Blu paketi satın alan yeni müşterilerimiz; SineDizi+Blu paketi için Aralık ayı için ücret ödemezler. Kampanyaya SineDizi HD + BLU paketi ile Aralık ayında katılan müşteriler, 01 Ocak 2014 tarihinden itibaren 12 ay boyunca %50 indirimle aylık 20 TL fatura ödeyeceklerdir. Kalan taahhüt süresinde paket ücreti olan aylık 40 TL ödenecektir. paket 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren ilk 12 ay 20 TL olarak, kalan taahhüt süresi boyunca ise 40 TL olarak ücretlendirilecektir. Yeni film ve dizi kanalları 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren sunulacaktir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *