citroen logo

Citroen 2013 yıl sonu %0 faizli kredi

Citroen 2013 yıl sonu kampanyasında otomobil dünyasına yeni bir dönem açan Citroen kampanya detayları yazıdadır. Yeni yıla yeni aracınız ile girmek istiyorsanız zaman kaybetmeden Citroen Showroomlara giderek sizi en iyi yansıtan otomobili kampanyalı alın.

citroen c4 l

Araçlarda yıl sonu indirim kampanyaları artık yılın ilk aylarına taşındı. Model yılı eskiden aracın satıldığı yıla göre belirleniyordu ama artık üretim tarihine göre belirleniyor. Durum böyle olunca bayiler yıl sonu indirimlerinden ziyade yeni yılın ilk aylarında ellerindeki eski model araçlarda indirime gidiyor. Yıl sonu kampanyalarında ise sıfır faizli krediler sunuluyor. Sıfır faizli kredi adı altında verilen krediler aslında faizsiz değil zira markalar peşin fiyatına kredili satış yapmıyor. Peşin alımlarda araç faizsiz fiyata alınabiliyor.

Citroen 2013 yıl sonu kampanyasında 6000 TL’ye varan takas indiriminin yanında %0 faizli kredi fırsatı sunuyor. Citroen’in binek ürün gamının dinamik tasarımı ve stop&start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken C4 modelinde peşin alımlarda anahtar teslimde 5 bin 250 liraya varan takas indirimi sunuluyor. C5 modelinde ise 6 bin liraya varan indirim avantajı bulunuyor. Citroen binek modellerinin yeni lokomotifi C-Elysee için de fiyat avantajları tüketicilere sunuluyor.

Citroen’de ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo modelinde ise 5 bin liraya varan takas indirimi bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *