boyner-logo

Boyner’de bonus kart ile alışverişte 250 TL’ye 50 TL hediye çeki

Garanti Bankası kartları ile yapacağınız alışverişlerde süper kampanyalar sizleri bekliyor. Boyner mağazalarından, online alışveriş sitesinden, Boyner Sports’dan yapacağınız 250 TL alışverişlerde tam 50 TL değerinde hediye çeki sizin olabilir. Zaman kaybetmeden Boyner’e

Kampanya tarihi: 31 Aralık 2013 tarihine kadar

boyner bonus kampanyası

Kampanya Detayları

  • 31 Aralık 2013′e kadar Boyner, Boyner Sports ve Boyner Evde Mağazaları’ndan Garanti Bankası Kartları ile yapılacak her 250TL alışveriş 50TL değerinde hediye çeki kazandırır.
  • Kampanya Boyner Anahtar ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Hediye Çeki kazanımı 15 adet çek ile sınırlıdır.
  • Gift Card alımlarında hediye çeki kazanılamaz.
  • Kazanılan hediye çekleri; 2 Ocak 2014′e kadar SADECE Boyner, Boyner Sports ve Boyner Evde Mağazaları’ndan tek seferde yapılacak 50 TL üzeri alışverişte geçerlidir. Bir faturada bir çek kullanılır.
  • İndirimli alışverişlerde kalan tutar çek tutarının üzerindeyse çek kullanılabilir.
  • Hediye çekleri; Boyner Outlet, BSSD, E-ticaret, toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, Gift Card’ta, Ev reyonlarında(Boyner Evde hariç), Elektrikli ürünlerde, Boyner College, Boyner Yayınları, Calvin Klein, Saat ve gözlük reyonunda, Barbie ve Hot Wheels’te, oyun konsollarında, bisikletlerde, kondisyon aletleri, TEGV ürünleri, All Dergisi alışverişlerinde, akülü arabalarda ve Kozmetik reyonunda geçerli değildir.
  • Hediye çekleri Boyner Anahtar ile yapılan alışverişlerde kullanılabilir.
  • Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de Boyner’e iade edilmesi zorunludur. Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
  • Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz. Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde Garanti Bankası’nın ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.’ nin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *