anadolujet logo

Anadolujet 2-24 yaş arası %50 indirimli uçan

Anadolujet kampanyaları son hızıyla devam ediyor. Anadolujet 2-12 yaş arası çocuklar ve 13-24 arası gençler için yapmış olduğu kampanyada tam %50 indirim sizleri bekliyor. Kampanya sadece Türkiye’de değil Kıbrıs’tada geçerli olacak. Sizde yolculuklarınızı Anadolujet’le yapın indirimden yararlanın

Halkın havayolu AnadoluJet, 7’den 70’e herkesi ekonomik ve konforlu uçuş keyfi ile buluşturmaya devam ediyor. Şimdiye kadar AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu ve JetGenç projesi ile binlerce çocuk ve gencimize ulaşan AnadoluJet, genç neslin seyahat etmesini Aralık ayı içinde daha da kolay hale getiriyor.

Düzenlediği yeni kampanya ile 1 – 31 Aralık tarihleri arasında çocukları ve gençleri yüzde 50 indirimle uçuracak AnadoluJet, ülkemizin geleceği gençlerimizi hayallerine taşıyacak. Tüm Türkiye ve Kıbrıs uçuşlarında geçerli olacak kampanya;2 – 12 yaş arası çocukları ve 13 – 24 yaş arası gençleri kapsayacak.

Özellikle yeni yıla girmeye hazırlandığımız şu dönemde çocuk ve gençlerimizi ailelerine güven ve konforla ulaştıran AnadoluJet, kurulduğu günden bu yana yeni nesle yönelik pek çok projeyle çocukların ve gençlerin yanında olmaya devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *