bp toyota forever kart

Toyota Forever kart’la BP’de hediye akaryakıt

Aracınıza akaryakıtı BP’den alıyorsanız bu yazıyı dikkatli okuyun çünkü süper indirimler sizleri bekliyor.

toyota forever kart

Toyota forever kart sahibiyseniz BP’den yapmış olduğunuz akaryakıt harcamalarınızda %5 hediye akaryakıt kazanabilirsiniz.

BP ve Toyota işbirliğinde gerçekleşen yeni program çerçevesinde, Toyota markalı araçlara özel geliştirilen “Toyota Forever Kart” sahipleri, programa dahil olan BP istasyonlarından yapacakları her akaryakıt ve otogaz alımında hediye yakıt kazanma fırsatı yakalayacaklar. Bronze, Silver, Gold, Titanium, Platinium ve Diamond Toyota Forever kartlarına sahip olan Toyota araç sahipleri yüzde 2’den yüzde 5’e varan hediye yakıt puanı kazanacaklar, ve kartlarına yüklenecek puanlar ile BP istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımı yapacaklar. Ayrıca kartın statüsüne göre mekanik yedek parça indirimi yüzde 20’ye, işçilik indirimi yüzde 30’a kadar çıkıyor.

Kampanya Detayı

 • Program kapsamında kazanılan BP Club puanları sadece BP istasyonlarında akaryakıt/otogaz alımı için kullanılabilecektir.
 • Toyota Forever Kart sadece Toyota Plaza’lardan kart başvuru formu doldurularak alınabilecektir.
 •  Toyota Forever Kart Toyota’dan ilk alındıktan 24 saat sonra kullanıma açılacaktır.
 • Toyota Forever Kart, BP Club Card bünyesinde yapılacak kampanyalardan ve standart puan kazanımlarından faydalanamayacaklardır.
 • Toyota yetkili servislerinde 18 ay boyunca harcama yapmayan araçlara bağlı Toyota Forever Kart inaktif hale gelecektir. Bu durumda kartta bulunan BP Club puanları BP istasyonlarında 1 ay içinde kullanılabilecek, bu süre sonunda kartta bulunan BP Club puanlar silinecektir. Araç, Toyota yetkili servislerinde tekrar bir harcama yaparsa, kat tekrar aktif hale gelecek ancak silinmiş bir puan varsa geri yüklenmeyecektir.
 •  2. El Toyota araç alan kişiler, Toyota Plaza’larına giderek bu araç için yeni bir Toyota Forever Kart alabileceklerdir.
 • Toyota Forever Kart’ındaki BP Club puanları 2 sene içinde kullanılmazsa silinecektir.
 • Toyota Forever Kart sahipleri kartlarını iptal edebileceklerdir. Bu durumda içindeki BP Club puanları 1 ay boyunca kullanabilecektir. Bu süre sonunda kullanılmayan puanlar silinecektir.
 • Programın tamamıyla sonlandırılması durumunda Toyota Forever Kartlarındaki BP Club puanları 1 ay boyunca kullanabilecektir. Bu süre sonunda kullanılmayan puanlar silinecektir.
 • Programla ilgili müşteri şikayetleri için Toyota Çağrı Merkezi’ne ulaşılmalıdır. Gerekli iletişim bilgileri Toyota Forever Kart’ların üzerinde bulunabilir.
 • Toyota Forever Kart’ın kaybedilmesi durumunda Toyota Plaza’larına başvurulması gerekecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *