darty logo

Darty samsung S3 mini kampanyası!

Darty gene uslu durmadı ve samsung s3 mini fiyatında indirim yaptı.

samsung s3 mini

Samsung s3 mini piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren süper satan bir telefondur. Genel bir şeilde özelliklerine bakıldığı zaman s3 ile öyle büyük bir farkı yoktur. Samsung s3’e büyük diyenler s3 mini aldılar bu da demek oluyorki s3 mini’nin bir hayli seveni var. Abartmak gibi olmasın hala peynir ekmek gibi satılıyor.
Darty’nin yapmış olduğu süper indirimle tekrar satışlarda patlama olacak gibi görünüyor.
Darty Samsung S3 mini fiyatı: 699 TL
Kampanya süresi: 26 eylül 2 ekim tarihleri arasında

ÖZELLİKLERİ

Android™ 4.1 (Jelly Bean) ile çalışan dünyanın en popüler akıllı telefon işletim sisteminin en yeni sürümü. Jelly Bean, doğru bilgiyi anında sağlayan Google Now™ özellikli yeni Google Search™ deneyimiyle birlikte hızlı, akıcı ve sorunsuz grafiklere sahiptir.

Pop up play, video seyrederken metin mesajları göndermenize olanak tanır. Kompakt olmasına rağmen işleri eşzamanlı yapmanızı sağlar. aynı zamanda webde gezinirken çektiğiniz videoları küçük bir ekranda izleyin.

Direkt arama: Samsung GALAXY SIII mini konuşmayı istediğiniz zamanı bile bilir. Biriyle mesajlaşırken, bunu yapmak yerine aramayı istediğinizde tek yapmanız gereken; telefonunuzu kulağınıza götürdüğünüzde, Direkt arama numarayı sizin için çevirsin. Artık, çağrı kayıtları veya rehber kurcalamaya son. Bırakın, Samsung GALAXY SIII mini işini yapsın, sizi anlasın.

S Voice: Samsung’un gelişmiş doğal dil tanıma yazılımı ile, basit özelleştirilmiş komutlarla telefonun kilidini açmak veya en sevdiğiniz şarkıları çalmak, ses düzeyini açmak ya da kapatmak, programınızı düzenlemek veya kamerayı otomatik olarak açmak ve fotoğraf çekmeye başlamak için sesinizi kullanabilirsiniz. (Desteklenen diller değişiklik gösterebilir.)

Akıllı uyarı: Telefonunuzu elinize aldığınızda, size telefonunuzdan ayrıldığınızdan beri olup bitenleri söylemesi iyi olmaz mıydı? Samsung GALAXY SIII mini ne zaman geri döndüğünüzü bilir ve cevapsız çağrılar ve yeni mesajlar hakkında sizi bilgilendirmek için kısa bir titreşimle sizi uyarır. Ne kadar da düşünceli ama…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *