arcelik-logo

Arçelik kombi kampanyası ve fiyatı

Arçelik kombilerde bilinen ve sevilen markadır, herkesin evinde hiç yoksa bir tane arçelik ürünü bulunur. Arçelik şimdide kombide süper bir kampanya yaptı. Dört yıl ek garanti ve 4 afet yıllık bakım hizmeti hediye ediyor. Arçelik üstelik kombi keşif hizmetini ücretsiz sunuyor. Bu kombi keşif 300 TL değerinde iyi düşünün derim.

arçelik kombi

4 yıldız enerji verimliliği sınıfında bulunan Arçelik DGK Y 20 PRMX LCD kombi LCD kontrol paneliyle son derece kolay kullanım imkanı sunuyor. Kısmi yük ve 40-30 test koşullarında yüzde 109 verimli olan Arçelik kombi Hava-Gaz ön karışımı ile tüm çalışma aralıklarında yüksek verim sağlıyor. 10 °C sıcak su hassasiyeti bulunan ürün paslanmaz çelik brülör grubunda yer alıyor.

3 yıldız enerji verimliliği sunan Arçelik DGK 20 EK LCD kombi ise kompakt tasarımı sayesinde az yer kaplamasıyla dikkat çekiyor. LCD kontrol paneliyle kolay kullanım imkanı sunan Arçelik kombi arıza durumunda survivor özelliği sayesinde yetkili servis müdahalesine kadar kullanım suyunu ısıtmaya devam ediyor. Geniş modülasyon aralığı ile yüksek verim ve yakıt tasarrufu sağlayan ürün, kontrol paneline taşınmış olan su basınç göstergesi ile de kullanım kolaylığı sunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *